Spindulinio šildymo sistemos (SŠS) :

Mūsų produktas – maloni spindulinė šiluma. Šią šilumą sukuria infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Principas panašus kaip saulės. Saulės spinduliai prasiskverbia pro orą beveik neprarasdami šilumos ir tik tada tampa aktyvūs – jaučiama šiluma, kai saulės spinduliai pasiekia žmones ir paviršius. Vienas iš paprasčiausių pavyzdžių yra deginimasis saulėje ant ledyno – šešėlyje, kai minusinė temperatūra, jaučiamas šaltis – jūs šąlate. Kitaip jaučiatės saulėje, kur saulės spinduliai pavirsta šiluma. Tokiu principu veikia ir infraraudonųjų spindulių šildytuvai.
Infraraudonųjų spindulių šildytuvai tai labai efektyviai energiją panaudojantys prietaisai, skirti didelių patalpų ar paviršių apšildymui. Infraraudonųjų spindulių šilumos panaudojimas turi daug pranašumų:
– palyginti su tradicinėmis sistemomis, sutaupo nuo 30% iki 50% energijos išlaidų
– greitesnis investicijos atsipirkimo koeficientas
– tolygi, natūrali ir komfortabili šiluma
– galima apšildyti atskiras zonas
– nėra skersvėjo ir neatsiranda dulkių
– per keletas minutės apšildo reikiamą vietą
– galima apšildyti atvirus plotus
– nesudėtingas, taupantis vietą prietaisų montažas
Tamsaus spinduliavimo šildytuvuose degant dujoms, vamzdis įkaista ir spinduliuoja šilumą, kuri reflektoriais nukreipiama į reikiamą vietą. Šviesaus spinduliavimo šildytuvuose degant dujoms, keramikines plokštelės įkaista iki 980o C ir spinduliuoja reflektoriais nukreipiamą šilumą.

Pagal užsakovo pateiktus patalpų planus ir pastato charakteristikas nemokamai atliekame infraraudonųjų spindulių šildytuvų išdėstymo projektą.